John Mahdessian

Utrzymanie świata bez skazy
Madam Paulette

Prezes: John Mahdessian

W biznesie: od 1959 roku
Lokalizacja: Nowy Jork, NY

Wyróżniki: Na rynku nieruchomości kluczem do sukcesu jest "lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja." I choć jego lokalizacja w Nowym Jorku z pewnością pomaga, kluczem do sukcesu Johna Mahdessian są "relacje, relacje, relacje." Od najpopularniejszych gwiazd, poprzez najskromniejszych biznesmenów do ambitnych młodych specjalistów, John posiada ich wszystkich wśród swoich lojalnych klientów. Wielkie marki stanowią świetne powiązania, a Madam Paulette zbudowała swoją markę na wielkiej fachowej wiedzy i światowej klasy obsłudze klienta. Madam Paulette stała się licencjobiorcą GreenEarth w celu zaspokojenia satysfakcji klienta na kolejnym poziomie, czego nie żałuje.

Znane na całym świecie usługi. Mijając Madame Paulette na Drugiej Alei w Nowym Jorku, nie łatwo pomylić butik z ekskluzywnym sklepem z odzieżą. W oknie wystawiane są, niczym dzieło sztuki, o skomplikowanych scenach, przepiękne suknie. Po ponownym spojrzeniu, można jednak stwierdzić, że Madame Paulette nie jest ani butikiem ani sklepem odzieżowym, ale jest to pralnia chemiczna kostiumów ze specjalistami krawieckimi do renowacji ich na miejscu.

Organizacja Madame Paulette rozpoczęła swoją działalność w 1959 roku, kiedy to stryjeczny dziadek John’a, Andy, wyemigrował do Stanów Zjednoczonych. Jego żona, pani Paulette, projektantka mody, nie mogła znaleźć nikogo, kto pielęgnowałby jej stroje, więc Andy otworzył pralnię chemiczną i nazwał ją imieniem swojej żony, Paulette. Wiele lat później, siostrzeniec Andy'ego, Noubar Mahdessian, rozpoczął pracę w rodzinnej firmie, jednocześnie uczęszczając do Uniwersytetu w Nowym Jorku. Niestety, w ciągu pierwszego roku pracy Noubar’a, Andy zachorował i zmarł. Noubar wkroczył i przejął firmę, prowadząc ją przez kilka lat, do momentu aż pani Paulette wróciła do domu, do Paryża. Noubar nadal prowadzi pralnię wraz ze swoją żoną Ann. Około 30 lat później, ich syn John podjął decyzję, w ostatniej chwili odrzucając pracę na Wall Street, aby poprowadzić jego rodzinna firmę. Powoli i metodycznie przemienał ją w pełniącą luksusowe usługi firmę, poprzez rozwijanie technologii i procesów, co pozwoliło im stać się w efekcie liderami i pionierami w swojej branży.

Madame Paulette jest rozpoznawalna przez kustoszy muzealnych, domy projektanckie i osobistości z całego świata takie jak: Anna Wintour, Lady Gaga, Kelly Ripa, Sting i Beyoncé. Dla klientów John’a, ich szafy są odbiciem tego, kim są. Madame Paulette nie tylko utrzymuje, odnawia i zachowuje własność swoich klientów, ale również pomaga im zainwestować w siebie. Kliknij tutaj, aby zobaczyć niektórych z jej cenionych klientów.
Podczas Tygodnia Mody Mercedes Benz w Nowym Jorku, goście, styliści i modele przybywali do Pogotowia Mody Madame Paulette, zaparkowanego poza Lincoln Center. Gdy pojawiały się nagłe wypadki w zakresie mody, takie jak rozdarcia materiału, oderwane części lub brzydkie plamy, ekipa Madame Paulette, była na miejscu, gotowa do naprawy ubrań uczestników i projektantów na czas. Kliknij tutaj by zobaczyć Tydzień Mody Madame Paulette na kanale Fashion TV.

Niektóre z najdroższych na świecie ubrań zostały powierzone Madame Paulette, były to suknie Księżnej Diany, suknia Melania Trump od Christiana Diora, oryginalny strój baseballisty Joe DiMaggio i papierowa suknia stworzona przez Andy’ego Warhola, przesłana do Madame Paulette z Niemiec. Klienci z całego świata ufają Johnowi i jego cenionej ekipie ze względu na wysoki poziom ich usług. W rzeczywistości 25% ubrań powierzonych Madame Paulette pochodzi spoza obszaru Nowego Jorku.

Zróżnicowanie zapewniło rozwój Organizacji Madame Paulette. Organizacja ta uruchomiła kilka działów, m.in. czyszczenia wnętrz i renowacji szkód powstałych na skutek wody, ognia i dymu, w tym renowacji dzieł sztuki i zabytkowych kolekcji. Opracowano również profesjonalny zestaw do usuwania plam chroniony patentem, tak więc każdy może teraz czerpać z wiedzy Madame Paulette, gdziekolwiek się znajduje! Chroniony patentem zestaw do usuwania plam Madame Paulette został dołączony do następujących magazynów: InStyle, Martha Stewart i Departures, a także innych, międzynarodowych czasopism. Zestaw ten kosztuje około 10 dolarów i można go spotkać pod markami własnymi prywatnych klientów, takich jak Vera Wang czy pralni GreenEarth.

Madame Paulette skupiła się głównie na świecie mody, ale rozszerzyła swój zakres o przestrzenie wewnętrzne. W rzeczywistości, Madame Paulette jest coraz bardziej popularna w projektowaniu i aranżacji. Przed pokazaniem klientom domów, pośrednicy zlecają ekipie Madame Paulette sprawdzenie czy wszystko jest w najwyższej jakości, szczegółowo od góry do dołu domu. Dla klientów John’a żadna prośba nie jest zbyt duża lub zbyt mała. Odnawianie odzieży uszkodzonej dymem lub wodą, stanowi dużą część rozwoju firmy. Ze względu na ich bogate doświadczenie w dziedzinie renowacji, Stowarzyszenie Przemysłu Renowacyjnego (ang. RIA) odwiedziło ich centrum jesienią 2012, by zobaczyć codzienne operacje i ich starannie opracowane krok po kroku prace konserwatorskie. Kliknij tutaj, aby zobaczyć film z tej wizyty.

Ponieważ Madame Paulette jest w stanie poradzić sobie ze wszelkiego rodzaju tekstyliami, zostało jej powierzone oczyszczenie i odnowienie tapicerki Boeinga 727 Donalda Trumpa i tekstyliów z wnętrza Arabia Palace. Poradzili sobie również z odnowieniem Ormiańskiej Katedry Św. Vartan przy użyciu technik, w których są pionierami.

Dbałość o szczegóły i wiedza są filarami Organizacji Madame Paulette. W rezultacie, od otwarcia w 1959 roku, można zauważyć istotny wzrost i sukces firmy.

John cieszy się z posiadania licencji GreenEarth i pracy z innymi Partnerami GreenEart. Biorąc pod uwagę jego dotychczasowe osiągnięcia z najbardziej delikatnymi tkaninami i odzieżą najwyższej klasy, używając delikatnego i bezzapachowego systemu GreenEarth, Madame Paulette może spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów na całym świecie.

Posiadając doświadczenie we współpracy z rozpoznawalnymi międzynarodowymi zakładami, domami weselnymi, projektantami wnętrz, poszukują możliwości nawiązania współpracy z innymi członkami GreenEarth, aby mogli rekomendować Madame Paulette w zakresie pielęgnacji „nienaprawialnej” odzieży. Partnerzy GreenEarth, w celach konsultacyjnych, mogą korzystać z adresu e-mail, asktheexpert@madamepaulette.com.

Kwalifikacje: Każda pralnia posiadająca licencję na GreenEarth.

Kryteria wyboru: Wybór do centrum uwagi jest zależny od stopnia dostosowania się do misji GreenEarth, polegającej na zmianie prania chemicznego na lepsze, charakteryzującego się skutecznością w spełnianiu ciągle zmieniających się potrzeb klientów i ich ubrań oraz mającego pozytywny wpływ na środowisko i zdrowie społeczeństwa.

Już niedługo wydadzą linię produktów chemicznych do prania chemicznego, współpracującego wyłącznie z systemem GreenEarth. Bądź na bieżąco!.

Powrót
President of The Madame Paulette Organization, John Mahdessian.
Madame Paulette's famous window displays.