Stu Bloom

Poznaj użytkowników GreenEarth
Rave Fabricare

Właściciel:Stu Bloom

Użytkownik GreenEarth od: 2011
Lokalizacja: Scottsdale, AZ, USA

Nagrody: Wybrany przez amerykański Magazyn Pralnie Chemiczne najlepszą placówką prania chemicznego. Laureat licznych nagród na przestrzeni lat: „Najlepszy w Phoenix” i „Najlepszy w Scottsdale”.

Stu Bluum nie jest przeciętnym właścicielem pralni chemicznej. Pochodzi z południowej Afryki, i nie rozpoczynał swojej kariery w przemyśle prania chemicznego. Jako biznesmen mieszkający w Nowym Jorku, czuł się sfrustrowany faktem, iż pralnie chemiczne nie spełniają w pełni jego oczekiwań i nie pielęgnują jego odzieży w sposób na jaki zasługują. Po przeprowadzeniu się z betonowej dżungli na otwarte przestrzenie Arizony, otworzył RAVE FabriCARE.

RAVE FabriCARE koncentruje się na jakości produktu. Stu stawia sprawę prosto: „pielęgnacja ubrania jest jak rzemiosło, i my sprzedajemy to rzemiosło.” Przeciętny czas pracy z odzieżą wynosi jeden tydzień. Przyciągając klientów z całych Stanów Zjednoczonych, Kanady i Meksyku, jak również z całego świata, Stu posiada bazę niezwykle lojalnych klientów, którzy w zaufaniu powierzają mu swoje doskonałe ubrania. Oprócz standardowych usług oferowanych przez większość pralni, RAVE FabriCARE wykracza poza te usługi oferując szereg udogodnień, takich jak Wysyłka Czystych Ubrań pocztą, wakacyjne pakowanie i przeprowadzki.

Strategia marketingowa Stu różni się od większości pralni chemicznych. Nie rozdaje on żadnych kuponów, ale tylko reklamuje się raz w roku w magazynie społeczeństwa Phoenix. Nawiązał kompleksową współpracę ze sprzedawcami wysokiej klasy ubrań, takimi jak: Barneys NY, Escada, Gucci, Louis Vuitton, Max Mara, Neiman Marcus, Nordstrom, Saks Fifth Avenue i Prada, jak również z osobistymi krawcami na terenie całych Stanów Zjednoczonych. Sprzedawcy ci polegają na RAVE FabriCARE w „dbaniu o ekwipunek, który uległ zabrudzeniu, jak i o ubrania, które zostały zwrócone przez klientów z powodu nieprawidłowego czyszczenia i wykończenia przez inne pralnie chemiczne.”

Stu uważa, że sukces RAVE jest wynikiem przykładania niezwykłej wagi do jakości produktu i wykluczenia strategii i taktyki wprowadzanej przez konkurencję. Obecnie panuje nisza w pielęgnacji ubrań wysokiej jakości, a Stu bardzo dobrze ją wypełnia.

Jedną z nowszych specjalizacji Stu jest pielęgnacja i renowacja torebek oraz obuwia. Z powodzeniem czyścił i odwaniał torebki oraz obuwie znanych projektantów, takich jak Chanel, Bottega, Escada, Ferragamo, Gucci, Jimmy Choo, Louis Vuitton i Prada, wymieniając tylko kilku z nich. Stu prowadzi również blog internetowy „Jakościowe Czyszczenie”, który również przyciąga wielką rzesze fanów. Blog opisuje przedmioty, przesłane do firmy i starannie odnowione, tak by wyglądały jak nowe. Blogowanie okazało się świetnym sposobem do zaprezentowania wiedzy i usług oferowanych przez RAVE FabriCARE.

W kwietniu 2013 roku, RAVE FabriCARE obchodzi swoją 25 rocznicę.

Kwalifikacje: Każda pralnia posiadająca licencję na GreenEarth.

Kryteria wyboru: Wybór do centrum uwagi jest zależny od stopnia dostosowania się do misji GreenEarth, polegającej na zmianie prania chemicznego na lepsze, charakteryzującego się skutecznością w spełnianiu ciągle zmieniających się potrzeb klientów i ich ubrań oraz mającego pozytywny wpływ na środowisko i zdrowie społeczeństwa.

Powrót

Rave Fabricare.
Rave Fabricare.